Лазурняни взяли участь у святкуванні Дня працівника культури у Скадовському РБК


  • 18 ноября 2017 20:13:21
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 382
  • 0

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

9 листопада 2017 р. у Скадовському районному Будинку культури відбулася урочиста подія з нагоди святкування дня працівника культури та аматорів народного мистецтва.
Із днем культпрацівника вітали керівники Скадовської держадміністрації та начальник відділу культури, молоді та спорту усіх працівників цієї сфери Скадовського району. Кожен заклад культури представляв музичний номер у стилі «Ретро FM».
Від Лазурненського СБК виступали Демчук В.П. і подружжя Пугачових – Володимир, керівник гуртка бального танцю, та Євгенія. Вони разом виконали у стилі «ретро» пісню Квітки Цісик «Місто спить» (Демчук В.П. співала, а подружжя танцювали вальс у цьому ж номері).
Демчук В.П. була нагороджена Почесною грамотою Скадовської районної ради як керівник народного фольклорного ансамблю «Бабусі» за багаторічну творчу працю та високий професіоналізм. Вручив грамоту особисто Старенький О.Ф.- голова районної ради. А також Демчук В.П. була вручена грамота і квіти від Херсонського обласного центру народної творчості за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культури на Херсонщині, як директору КЗ «Лазурненський СБК».
Грамотою начальника відділу культури, молоді та спорту нагороджений художній керівник Лазурненського СБК Олександр Савенко за розвиток аматорського мистецтва.