Лазурняни відсвяткували День вишиванки


  • 18 мая 2017 23:12:41
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 722
  • 0

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури


18 травня 2017 р. на площі перед Будинком культури відбувся тематичний захід, присвячений Дню вишиванки «Одягнемо свій край у вишиванку».

На свято прийшли діти і дорослі, одягнені у вишиванки, які є символом національної єдності для кожного свідомого українця. Була оформлена виставка робіт вишивальниць: Світлани Кравчук, Євдокії Микитюк,Любові Бичок та ляльок-мотанок у виконанні Даші Кравчук, робіт із природного матеріалу Дарії Івашко, яка й підготувала цю виставку.

Тематичний захід відкрила піснею «Вишиванка моя» Валентина Демчук, директор Будинку культури. З вітаннями до громади звернувся селищний голова Сергій Бєлік, одягнений у вишиванку. У програмі прийняли участь вихованці та вихователі дитячого садка «Сонечко». Нескінченними оплесками вітали глядачі дует вихователів у складі Лідії Шафрановської та Ганни Сірик з піснею «Вишиваночка», музичний керівник дитячого садка «Сонечко» Ольга Об`єдкова. Радо вітали дитячий фольклорний ансамбль «Щедрівочка» з піснею «В саду гуляли», керівник В.Демчук. Звучали пісні : «Рідна мати моя», «Вишиванка», «Вишиваю вишиванку» у виконанні тріо «Порада» та тріо «Калинонька», керівник В.Демчук. Дуже сподобалась пісня «Два кольори» у виконанні Олександра Савенка,керівника художнього, лунала пісня-оберіг «А сорочка мамина» у виконанні Валентини Демчук.

Декламували вірші про вишиванку учасники гуртка «Художнє слово» Артем Гуртовий та Наталка Пилипів, Даша Кравчук та Надія Антошкіна, керівник Тетяна Токарик. Діти разом з учителями та бабусями із фольклорного ансамблю «Бабусі» кружляли у вальсі , водили ланцюжок, танцювали.

Фіналом тематичного заходу пролунала пісня «Ти моя, Україно». Усі присутні підспівували Валентині Демчук з оплесками та гучними вигуками «Слава Україні! Героям слава!»


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.