Лазурняни відсвяткували 8 Березня на концерті “Жінка і весна” в БК


  • 09 березня 2017 20:40:07
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 2348
  • 0

Огляд розважального заходу в Лазурненському БК, який пройшов 7 березня 2017 р. + фото

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури


В КЗ «Лазурненський СБК» відбувся святковий концерт, приурочений до міжнародного жіночого дня 8-е березня «Жінка і весна».

Ведучими програми були  Юрій Калінчев та Микола Шишковський, які на протязі всього концерту говорили жінкам компліменти як у прозі, так і в віршах. Діти ансамблю «Щедрівочка» привітали усіх мам і бабусь зі святом 8-го березня. З привітальним словом звернувся до жінок селищний голова Сергій Бєлік. В концертній програмі прийняли участь: ВІА «Натхнення», керівник Ольга Дарієнко, танцювальний колектив «Ритми» під керівництвом Юрія Калінчева, солісти естрадної студії – О.Савенко, Вікторія Несенчук, Наталія Романова – керівник О. Савенко, народний вокальний ансамбль «Вербиченька», народний фольклорний ансамбль «Бабусі», малі форми: квартет «Порада», тріо «Калинонька», дует «Надвечір`я» - керівник цих колективів Валентина Демчук. Порадував глядачів показ моделей «Жінка і Весна» в різному віці:

1) «Дівчина і Весна» (від 7 – 8 років)

2) «Дівчина і Весна» (від 16 – 18 років)

3) «Жінка і Весна» (від 30 – 45 років)

4) «Бабуся і Весна» (від 50 – 70 років)

5) «Прабабуся і Весна» (від 70 – 85 років)

На завершення свята на чисельні прохання пісню «Василина» виконав Олександр Савенко, де усі танцювали від малечі до бабусь. А директор Будинку культури Валентина Демчук запитала у чоловіків із залу, як вони будуть вітати своїх жінок на 8-е березня. Отут було весело, фантазія чоловіків виявилась безмежною. Одні говорили, що кава у постіль із поцілунком і квітами чекає на жінок, інші говорили, що приготують обід із плову, замість сніданку, та ще й пісню заспівають «Ах, какая женщина», а ще були пропозиції організувати «романтичну вечерю» при свічках.

Селищний голова Сергій Бєлік подякував організаторам свята і аматорам СБК за подарований чудовий настрій.

Глядачі чудово відпочили і провели дозвілля.