Концерт в честь Дня Незалежності — Лазурненський СБК


  • 29 августа 2017 22:32:49
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 451
  • 0
Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

24 серпня 2017 року на площі біля Лазурненського селищного будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений 26-й річниці проголошення Незалежності України.

Подивитися концерт і просто відпочити прийшло багато гостей і жителів Лазурного.

З вітальним словом виступив селищний голова Сергій Бєлік і вручив подяки з квітами учасникам АТО. Вшанували пам'ять загиблим у боротьбі за Незалежність України та під час АТО хвилиною мовчання. Заспівали гімн України «Ще не вмерла України ні слава, ні воля» народний аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька» і разом співали люди на площі. В концерті брали участь гості з м. Рівне - чоловічий квартет з християнською місією, який виконав пісні про Україну, а також аматорські колективи КЗ «Лазурненський СБК» : танцювальний колектив «Ритми», керівник Ю.Калінчев, народний фольклорний ансамбль «Бабусі», керівник В. Демчук, вітання від вихованців дитячого садка «Сонечко», дует «Панночка» у складі Ганни Сірик та Лідії Шафрановської, тріо «Калинонька» та тріо «Порада», керівник В. Демчук, солісти естрадної студії під керівництвом  О. Савенка: В. Несенчук, Т. Тихонча, Т. Лєпілова, Н. Романова, С. Гордієнко-Демчук. З успіхом виступили хлопці із бійцівського клубу «Maximus» (під керівництвом Георгія Аракєлова), продемонструвавши свою бойову майстерність. Завершила концерт з вітанням і піснею «Ти моя, Україно» директор селищного будинку культури Валентина Демчук.

Як і було анонсовано для дітей працювали безкоштовні атракціони, а також майстер-клас із розфарбовування гіпсових фігурок.

Редактор локального медіа "Lazurne.info" організував прямий ефір заходу в Youtube. Нижче - його запис:

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.