Конкурсно-розважальна програма “Стріли Амура” до Дня всіх закоханих відбулася в Лазурному


  • 17 февраля 2019 20:05:54
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 934
  • 0

14 лютого 2019 року в комунальному закладі «Лазурненський селищний будинок культури» відбулась молодіжна конкурсно-розважальна програма до Дня закоханих «Стріли Амура».

У конкурсі взяли участь учні 11-го класу Лазурненської загальноосвітньої школи – 8 чоловік (4 хлопця і 4 дівчини). До журі були запрошені селищний голова Сергій Бєлік, заступник селищного голови Олексій Марченко, учасники бойових дій–інтернаціоналісти: Генадій Ісаєв, Олександр Осадчий та Богдан Кравченко.

Із Днем закоханих привітала всіх присутніх у залі директор будинку культури Валентина Демчук і представила гостей воїнів-інтернаціоналістів. Із вітальним словом звернувся до гостей селищний голова Сергій Бєлік, який привітав інтернаціоналістів із наступаючим днем виводу військ з Афганістану і побажав усім здоров’я, миру, кохання і приємного вечора.

У програмі взяли участь танцювальний колектив «Ритми» під керівництвом Юрія Калінчева, який представив три танці: «Купідони», «Хіп-хоп», «Про добро і зло». Приємне враження відчули глядачі послухавши авторські пісні Дмитра з м. Харкова «Дівчинка-Хаскі» та «Я люблю тебе» у супроводі виконання Біт-боксу Нікіти теж із м. Харкова. Ці хлопці охороняють мир і спокій на території селища Лазурне. Бурхливими оплесками вітали солістку вокальної студії Вікторію Несенчук, яка подарувала чудовий настрій з піснями «День Святого Валентина» та «Ой, тримай».

Дуже сподобався дует у складі: Вєри Подганюк та Артема Гуртового, учасники конкурсу «Валентин і Валентина» у їх виконанні прозвучали пісні – «Було б літо» та «Я люблю тебе».

Із радістю та задоволенням послухали пісню «Доля-доленька» у виконанні тріо «Калинонька», керівник Валентина Демчук.

Конкурсну програму проводили ведучі вечора Юрій Калінчев та вчитель Лазурненської загальноосвітньої школи Світлана Кравченко.

Проводили 4 конкурси:

  1. «Дві половинки» - знайти половинки сердечка, виготовлені з картона різної форми.
  2. «Перший погляд» - назвати, як виглядає ваша дівчина, хлопець.
  3. «Сила та вправність» - хлопці рвуть навпіл шматок тканини, а дівчата зашивають цей розрив.
  4. «Танцювальний» - чотири хлопці перев’язують поясом за одну ногу, один до одного, а дівчата біля хлопців і танцюють різні за стилем танці: спокійні та швидкі.

За підсумками журі переможцями конкурсу «Валентин і Валентина» стали Ольга Бєлая та Кирил Мална.

Селищний голова Сергій Бєлік особисто вручив конверт переможцям. У конверт він положив 500 грн., як спонсор цього конкурсу. Всі учасники отримали подарунки-солодощі від заступника селищного голови Олексія Марченка.

Молодь продовжила вечір у кафе «Дежавю», де на них чекала смачна вечеря, а запрошені гості-інтернаціоналісти пригощалися кавою і солодощами в Будинку культури, спілкуючись із селищним головою Сергієм Бєліком, заступником селищного голови Олексієм Марченком та з директором Будинку культури Валентиною Демчук. Гості були дуже вдячні за теплий приємний вечір, цікаву програму та відчули себе молодими поряд із молоддю.

Захід транслювався в прямому ефірі в мережі Фейсбук. Дивіться відео за цим посиланням.

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.