Як зустрічали Новий 2018 рік у Лазурному?


  • 05 января 2018 20:00:19
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1093
  • 0

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

31 грудня 2017 року о 20:00 у Лазурному біля ялинки, на площі, перед Будинком культури відбулась новорічна розважальна програма «З Новим роком!». Приблизно 600  лазурнян прийшли взяти участь у новорічному святкуванні.

Із привітанням до мешканців звернувся селищний голова Сергій Бєлік. Він побажав усім родинам миру, злагоди, здоров'я, добра, достатку, щоб на Різдвяні свята усі зібрались за святковим столом, щоб скуштувати смачну кутю.

У новорічній програмі були ігри, конкурси, розваги із участю Діда Мороза і Снігуроньки. Усі учасники конкурсів отримали подарунки.

У концертній програмі взяли участь:

- народні аматорські колективи: вокальний ансамбль «Вербиченька» та фольклорний ансамбль «Бабусі» (керівник Валентина Демчук);

- солісти вокальної студії (керівник Олександр Савенко);

- флешмоб, який був організований учасниками танцювального колективу «Ритми» (хореограф Юрій Калінчев) та учасниками гуртка з фітнесу (керівник Оксана Черненко).

У ролі Снігуроньки була Вікторія Несенчук, солістка естрадної вокальної студії. Роль Діда Мороза чудово виконав працівник Будинку культури Сергій Булеза. Дід Мороз і Снігуронька привітали усіх іменинників, хто народився 1 січня. Їх запросили до танцю, а співали для них Наталія Романова та Любов Кравченко, а також вручили їм подарунки.

Особливе привітання від директора Будинку культури Валентини Демчук пролунало на адресу голови ради ветеранів Надії Москалюк, яка 1 січня 2018 р. зустріне свій ювілей – 70-річчя! Усі дружно вітали ювілярку.

На святі водили хороводи, співали, танцювали, був конкурс карнавальних костюмів, у якому взяли участь учасники клубу «Українські вечорниці». Члени жюрі на чолі з селищним головою Сергієм Бєліком визначили призові місця. Усі учасники отримали подарунки. І місце отримала Надія Антошкіна за роль і костюм Собачки, ІІ місце – за роль і костюм Півня нагороджена Катерина Подоляк, ІІІ місце отримала Валентина Шевелєва за костюм і роль Сніжинки.

Під час заходу велася пряма онлайн-відеотрансляція, яку ви можете подивитися у записі прямо тут:

Незабутні враження ще довго будуть на вустах лазурнян. Маємо надію, що традиція зустрічати Новий рік на площі і танцювати флешмоб приживеться і буде надалі дарувати гарні емоції усім жителям і гостям Лазурного!


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.