День працівників сільського господарства весело відзначили у Лазурному


  • 19 ноября 2018 21:22:47
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 856
  • 0

16 листопада 2018 року в Лазурненському селищному будинку культури відбулося свято, присвячене Дню працівників сільського господарства «Обжинковим караваєм пахне за небокраєм». 

На свято були запрошені фермери смт Лазурне. З вітальними словами до присутніх у залі звернулися заступник селищного голови Олексій Марченко та директор комунального закладу “Лазурненський селищний будинок культури”, член виконкому Валентина Демчук. Виступаючі бажали всім здоров`я, миру, щоб у кожній сім’ї і в хаті був хліб на столі, достаток, злагода і любов. Святковий настрій усім подарували своїми музичними вітаннями вихованці дитячого садка «Сонечко» на чолі з завідуючою дитячим садком Вікторією Лубенською.                       

Запашний, духмяний каравай на рушнику вручили фермерам господарств, розташованих на території смт Лазурне у супроводі пісні «Скадовський край», яку виконав народний вокальний ансамбль «Вербиченька» (керівник В. Демчук). 

Уже стало традицією у нас на святі проводити обряд засівання зерном, щоб у полі був врожай, а людям на достаток, на добро. Фермеру Юрію Богданову та його онучці надали право засіяти зерно у залі з піснею «Зароди, наша ниво» у виконанні квартету «Порада». Нескінченними оплесками вітали дитячі танцювальні колективи «Ритми» (керівник - Юрій Калінчев). Чудовий настрій усім подарував народний фольклорний ансамбль «Бабусі», які виконали жартівливі пісні «Ой на горі ярмарок» та «Ой черешня, черешенька», а тріо «Калинонька» продовжили цей запальний настрій піснею «Доля, доленька».

 Хтось не витримав і пішов танцювати у залі. Нестримну радість подарувала своїми жагучими циганськими наспівами солістка Тамара Лєпілова. У залі була присутня ювілярка, колишній працівник  будинку культури Світлана Черниш, якій виповнилось 80 років. Її привітала директор селищного будинку культури Валентина Демчук, а зал вітав оплесками. Для Світлани Черниш прозвучала пісня «Україна-ненька» у виконанні вокального ансамблю «Вербиченька». По закінченню програми ведучі провели розіграш лотереї (безпрограшної), де усі отримали подарунки. 

Ведучими заходу були Артем Гуртовий, учасник гуртка «Художнє слово» та Надія Антошкіна, учасниця вокального ансамблю «Вербиченька». 

І всі разом скуштували каравай. У фойє на початку свята була оформлена виставка із овочів, фруктів, де оформлені казкові персонажі і малюнки під керівництвом Даші Івашко, а у оформленні виставки із овочів допомагали працівники селищного будинку культури Антоніна Жулікова і Зоя Несенчук.


Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.