День працівника сільського господарства відзначили у Лазурненському БК


  • 16 ноября 2017 21:49:18
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 2468
  • 0

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

На свято були запрошені фермери та працівники колишнього радгоспу «Молодіжний», який знаходився у Лазурному . У фойє була оформлена виставка з тематичною назвою «Хліб усьому голова» (організатор Івашко Д.С., керівник гуртка прикладного та декоративного мистецтва).

Із вітальними словами до фермерів та трударів землі звернувся селищний голова Сергій Бєлік. Із піснею «Скадовський край» у виконанні народного вокального ансамблю «Вербиченька», солістка Вікторія Несенчук вручила запашний, духм`яний каравай селищному голові Сергію Бєліку та фермеру Світлані Якименко. У супроводі пісні «Зароди, наша ниво» на слова М. Братана (у виконанні ансамблю «Вербиченька») фермери Світлана Якименко та Юрій Богданов разом із дітьми засівали пшеницею зал, що було символом достатку, добра і врожаю.

Бурхливими оплесками вітали дебютантів – танцювальний колектив бального танцю «Грація» (керівник Володимир Пугачов). Студія подарувала танець «Черепашки (молодша група).  Подружжя Пугачових виконали два танці «Пасадобль» і «Вальс». У концерті взяв участь і танцювальний колектив «Ритми», керівником якого є Ю. Калінчев. Глядачі із задоволенням подивились виступи «Матроський танець» (молодша група), «Маруся» (середня група) і «Подоляночка» (старша група).

Вокальний жанр представили : народний фольклорний ансамбль «Бабусі», народний вокальний ансамбль «Вербиченька», дитячий фольклорний ансамбль «Щедрівочка», квартет «Порада», тріо «Калинонька», керівник цих колективів Валентина Демчук, солісти естрадної студії під керівництвом Олександра Савенка - В. Несенчук, Т. Лєпілова, О. Савенко та Н. Романова. Драматичний жанр представили ведучі програми Сергій Булеза та Надія Антошкіна, гумор читала Поліна Корєшкова.

У фіналі концертної програми проводився розіграш лотереї до дня працівника сільського господарства. Усі отримали подарунки. Особливі подарунки були вручені фермерам, які прийшли на свято. Світлана Якименко подякувала учасникам концерту і пригостила усіх у залі караваєм. Під час концерту була весела атмосфера, майже під усі музичні номери люди в залі танцювали разом з дітьми.

Відеоогляд заходу:


Повна версія відео заходу:

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.