День пам'яті та примирення відзначили біля обеліска Слави - Лазурненський будинок культури


  • 08 травня 2019 22:25:47
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1127
  • 0

8 травня в смт Лазурне біля обеліска Слави відбувся мітинг, присвячений Дню пам'яті та примирення і 74-ій річниці Перемоги над нацизмом «Пам'ятаємо, Перемагаємо!»

На мітинг прийшли учасники АТО, представники від селищної ради, від організацій та громадян, учні Лазурненської загальноосвітньої школи.

Мітинг розпочався з пісень «Степом, степом» та «Плакала калина» у виконанні народного вокального ансамблю «Вербиченька» КЗ «Лазурненський СБК», керівник В. Демчук.

З вітальними словами до громади звернувся селищний голова Сергій Бєлік, продовжила виступ голова ради ветеранів Надія Москалюк. З Днем Перемоги привітали усіх учасник АТО Валерій Шевалда та ветеран другої світової війни Павло Васильович Ланілов (у фонозаписі). З доповіддю виступила вчитель ЗОШ Валентина Лисюк. Панахиду відправив священник Православної Церкви України отець Андрій. Хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у війні та поіменно прочитали із «Книги Безсмертя» призвища односельців, які загинули під час ІІ світової війни.

По закінченню мітинга поклали квіти до Обеліска Слави та до Пам'ятного знака Героям України усі, хто прийшов до Обеліска, щоб вшанувати пам'ять по загиблим воїнам. На завершення пролунав гімн України.