Актуально

«Благословенна будь, дитино кожна!» - у Лазурному відзначили Міжнародний день захисту дітей


  • 05 июня 2018 09:53:37
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 638
  • 0

1 червня 2018 року на площі біля Лазурненського селищного Будинку культури відзначали Міжнародний день захисту дітей.

На святі «Благословенна будь, дитино кожна!» зібралися діти зі шкільного табору відпочинку та  з дитячого садочка «Сонечко» віком від 6 до 13 років. Із вітальним словом звернувся до них селищний голова Сергій Якович Бєлік.

У концертній програмі взяли участь дитячі аматорські колективи КЗ “Лазурненський СБК”. Танцювальні колективи «Ритми» (керівник Юрій Калінчев),«Грація» (керівник Володимир Пугачов) представили свої номери.

Солісти гуртка естрадного співу Настя Івашко, Ангеліна Козак та Вікторія Несенчук (художній керівник Олександр Савенко) показали вокальні виступи.  Конкурс дитячих малюнків на асфальті «Літо! Літо!» провела керівник гуртка з малювання Дарія Івашко. Були відзначені найкращі творчі роботи  Даші Демидюк, Софії Семеняки,Насті Івашко, Дарії Шевченко, Катерини Прайс.

Ігри та розваги для дітей провів Володимир Пугачов. Діти із задоволенням грали, малювали, танцювали, а ще на них чекали безкоштовні атракціони і пригощання морозивом та солодощами. Про це подбали підприємці за підтримки селищного голови Бєліка С.Я. та заступника селищного голови Марченка О.Ю. Діти були  задоволені і вдячні організаторам свята.

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.