Планова заміна водомережі на ділянці вул. Центральної обговорювалася на зустрічі депутата Демчука О.А. із громадянами


29 жовтня 2017 року пройшла зустріч депутата Лазурненської селищної ради Олександра Анатолійовича Демчука з громадянами шостого виборчого округу - вул. Центральна (Леніна). Одним з головних питань, які були порушені, стало питання заміни старого водопроводу на новий на ділянці вул. Центральній від провулку Надії до вул. Набережної. Як завжди, виникли дискусії та велика кількість запитань, на які депутат і запрошений директор КП “Очисні споруди” Євгеній Москалик відповідали і пояснювали незрозуміле.

«Якщо ви помітили, велика смертність населення настає саме через онкозахворювання, а причина цього - азбестоцементні труби у водопроводі. Ми плануємо замінити їх на нові якісні пластикові труби», - зазначив Олександр Демчук. Проект реконструкції водомережі нашого населеного пункту підготували ще 2013 року. Його вартість 30 мільйонів гривень. Зрозуміло, що за один раз усі водомережі замінити неможливо. «Зараз ведеться активна робота. Заміна буде проводитись почергово: спочатку одна вулиця, потім інша і так далі. Проблему з водопроводом потрібно вирішити», - пояснив депутат. За бажанням жителів Центральної вулиці даний проект скоріше за все перенесуть на більш сприятливу пору року – весну. Глибина траншеї, яку прокладуть для нових труб становитиме 1 метр 20 сантиметрів, а старий водопровід лежить на глибині 2 метри. У разі проблем з ним, нові труби не будуть пошкоджені, і можливо легко відключити та ізолювати стару водомережу. До речі, все обладнання, яке буде встановлене, а також заміна мережі буде проводитись за кошти комунального підприємства. У людей виникло питання, чому саме на цій цілянці Центральної вулиці (остання частина вулиці з боку моря) в першу чергу замінять трубопровід? «Саме на цій ділянці критична ситуація», - вказав Олександр Анатолійович. За словами Євгенія Москалика, на відрізку водопроводу уже кілька металічних вставок і якщо вони пошкодяться відремонтувати їх буде дуже складно у зв“язку з відсутністю запчастин у постачальників.

Старий водопровід буде працювати до травня. Все, що потрібно від жителів - власним коштом вивести лічильник води на вулицю у спеціальний колодязь (до одного колодязя можна підключати два двори: або сусіди поруч, або сусіди напроти). Жителі поділилися на два табори – одні «за», інші «проти». Але питання має бути вирішене, і часу на це залишилось небагато.


 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.