Як Лазурне переживає снігову заметіль


27 лютого в Лазурному розгулялася справжня зимова стихія - сніговий буревій.

Останні роки у нас нечасто така сніжна погода. А пориви вітру були настільки сильними, що в цей день розбилося скло вхідних дверей в одному із магазинів центра селища, тому на фото замість скла видно дерев'яну фанеру, -за словам працівника цього магазину.

Дороги у селищі хоч і були зранку в заметах, під обід уже були розчищені трактором комунального підприємства. Однак автобуси на Херсон щонайменше на 28 лютого відмінені, - сказали диспетчери перевізників.

Лазурненська школа призупинила навчальний процес до 3 березня на виконання "наказу відділу освіти Скадовської районної державної адміністрації № 51 від 26.02.2018 року «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти району», із метою збереження життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу", згідно з відповідним наказом директора Лазурненської ЗОШ

Цікава ситуація із хлібом в магазинах була: його весь розкупили уже в обідній час. Очевидно, лазурняни переживають, що в таку непогоду машини навіть зі Скадовська можуть не виїхати. Однак, за словами працівника одного магазину, який уже не один спостерігає такий надмірний попит на хлібобулочні вироби, машини, що доставляють товар, просто затримуються.

Сніг у Лазурному буде ще засипати аж до 3 березня включно - за прогнозом Sinoptik.ua. 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.