Ескіз нового парку від селищного голови


  • 09 ноября 2017 21:56:15
  • Відгуки :1
  • Просмотров: 2056
  • Автор: Наталя Субчинська
  • 3 Ескіз нового парку від селищного голови

Джерело: сайт Лазурненської селищної ради

Селищний голова Бєлік Сергій Якович пропонує створити паркову зону для відпочинку жителів та гостей селища на місці колишнього футбольного стадіону біля селищного будинку культури. Наразі футбольне поле перебуває у занедбаному стані. На ньому вже давно не грають у футбол, немає розмітки і воріт. Через ділянку пролягає доріжка до школи. Поле необхідно привести до ладу, бо воно має приносити користь. У ескізі проекту заплановані зелені насадження, невеличка сцена, альтанка, фонтан, лавки, гойдалки, баскетбольний майданчик та інші елементи садово-паркового мистецтва.

За словами очільника Лазурненської селищної ради, ця ідея врахована у новому проекті генерального плану. Зараз піднімається питання, чи потрібно включати даний ескіз в план соціально-економічного розвитку на 2018 року?

Пропозиції та зауваження до даного проекту надсилати на електронну  селищного голови golova@lazurnerada.gov.ua або у письмовій формі за адресою вул. Жовтнева, 57, смт Лазурне (приймальня Лазурненської селищної ради).

Подивитися розташування ділянки, на якій пропонується ескіз, можна в Google картах:

За даними цього веб-сервісу приблизна площа території для зони відпочинку становить більше одного гектару.

В соц. мережі Фейсбук користувачі активно підтримали цю ідею великою кількість лайків та коментарів. Сподіваємося, це стане початком створення нового красивого місця для активного дозвілля та відпочинку в Лазурному, де кожен від малого до великого зможе прогулятися, посидіти, поспілкуватися і просто відпочити.


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
1 отзывов
0 ответов
1 оценок
100% 1 положительных
3  
Полезность отзывов
2 голосов
100% 2 положительных
2