Обережно! Двом дівчинкам в Лазурному дзвонить маніяк-педофіл


  • 24 декабря 2018 20:45:12
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 799
  • 0

В кінці грудня 2018 року один із мешканців Лазурного (далі МЛ) повідомив нашій редакції, що його онуці середнього шкільного віку по кілька разів на добу дзвонить невідомий чоловік і звабливим тоном розпитує про можливість і спосіб сексуальних відносин із нею. Також МЛ зазначив, що школярка, яка живе неподалік від нього, отримує аналогічні дзвінки з цього ж самого номера.

Зловмисник говорить приблизно одні й ті ж непристойні речі обом дівчатам; каже, що знає їх, бо відпочивав у них вдома минулого літа. “Це очевидна брехня -, стверджує МЛ,- бо маніяк сказав, що знімав номер на другому поверсі, який влітку ще не був добудований”.

Сам житель селища побажав, щоб його особу не розголошували. Він неодноразово звертався до поліції. За його словами, наряд прибував до його будинку та прослуховував аудіозапис телефонної розмови педофіла. Але поліцейські трактують ці хтиві дзвінки як звичайне хуліганство і говорять, що не мають законних підстав розшукувати і затримувати цього телефонного маніяка.

МЛ турбується про те, щоб цей дивний чоловік не вчинив своїх непристойних намірів як над його онукою так і над якою-небудь іншою дівчинкою. 

Закликаємо батьків бути уважнішими до своїх дітей та, у разі виникнення подібних ситуацій, звертатися до відповідних органів.


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.