Анонс громадського обговорення щодо можливого об′єднання територіальних громад 28 березня


  • 20 марта 2018 22:17:50
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1133
  • 0

Лазурненська селищна рада анонсує проведення громадського обговорення щодо можливого добровільного об′єднання територіальних громад Лазурного і сіл Володимирівської сільської ради в рамках Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

28 березня 2018 року о 15.00 годині в приміщенні селищного будинку культури  за адресою: смт Лазурне, вул. Жовтнева, 53,  відбудеться громадське обговорення щодо можливого добровільного об′єднання територіальних громад, а саме об′єднання територіальних громад селища Лазурне Лазурненської селищної ради та сіл Володимирівка, Новоросійське, Лиманське Володимирівської сільської ради в Лазурненську об′єднану територіальну громаду з центром у селищі Лазурне.
В громадському обговоренні можуть брати участь дієздатні особи, яким на момент проведення громадського обговорення виповнилось 18 років та які являються членами територіальної громади смт Лазурне.

Для участі в заході треба буде проходити письмову реєстрацію, тому для підтвердження своїх даних громадянам необхідно буде пред'явити паспорт, як вказано в матеріалі на сайті селищної ради.

Джерело: сайт Лазуненської селищної ради


Щоб мати чіткіше уявлення про що буде йти мова, рекомендується усім подивитися відео дискусії селищного голови Сергія Бєліка і депутата Бориса Бондаренка про можливе об′єднання територіальних громад селища Лазурне Лазурненської селищної ради та сіл Володимирівка, Новоросійське, Лиманське Володимирівської сільської ради в Лазурненську об′єднану територіальну громаду з центром у селищі Лазурне. - в ефірі телеканалу "Скіфія".


 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.